ניקוי רעלים

הדף בבניה ויופעל בקרוב

נסו לדמיין את החיים ללא כאבי ראש, קשיי עיכול, נפיחויות, כבדות הגוף, חוסר אנרגיה, עייפות, מחלות וירליות חוזרות ונשנות, בצקות בגוף, אף סתום, ריח רע מהפה, תשוקה לפחמימות ומתוק, הפרעות שינה, כאבי מפרקים, כאבי שרירים, אלרגיות, משקל תקין, דיכאון או חרדה ועוד תסמינים רבים שאינם מקבלים מענה נאות מהרפואה הקונבנציונלית.

עכשיו תפסיקו לדמיין ותתחילו להבין שמה שפוגם באיכות חיים שלנו, גורם לנו למחלות, מאיץ את הזקנה והורג אותנו בטרם עת הוא תוצאה ישירה של כשל בפעילות המערכת לטיהור רעלים .

תפנימו את הנוסחה:       מבוגר = כמות שנים        זקן = כמות רעלים

אתם חיים את החיים ואינכם יודעים שעומד לרשותכם כלי שלא רק יעזור לכם לשרוד, אלא ישפר את בריאותכם במידה שעולה על החלומות הפרועים ביותר שלכם.

אתם לא לבד, מיליוני אנשים בעולם משתוקקים לפתרון בעיה רפואית קטנה ופונים לקבל עזרה, מצפים לקבל אותה בצורה של תרופות או ניתוחים, משום שחונכנו לדעת שאלו הפתרונות המקובלים לריפוי המחלות. כך אתם מסירים אחריות מעצמכם וממתינים לראות איך ההבטחות שקיבלתם מהרופאים או מחברות התרופות יגשימו את עצמם.  נוצרת תחושה של בטחון ותקווה ברפואה המודרנית, אך בכל זאת כולם חולים והמצב רק מחמיר משנה לשנה המציאות שונה – הכח לרפא נמצא קרוב הרבה יותר. הוא כבר בידיכם ואינכם זקוקים למרשמים, תרופות, טיפולים או מומחים יקרים. הוא נמצא בגופכם שפועל בכוח האינטליגנציה הטבעית המדהימה שלו. בעזרתו תשיגו רווחה, מרץ, אנרגיה ואריכות ימים שהם זכותכם מלידה. 
רובנו לא מנצלים נכונה את הכלי רב העוצמה לאיכות חיים – המערכת לטיהור רעלים מהגוף.

 1. מי צריך ניקוי ולמה ?
 2. מה הם הרעלים ומאיפה הם מגיעים ?
 3. 8 החוקים לתמיכה במערכת הטבעית לניקוי רעלים
 4. המערכת הטבעית של הגוף למניעת רעלים
 5. לישון לפחות 7 שעות בלילה
 6. לנקות את הגוף חיצונית
 7. לדאוג לסביבה נקייה מרעלים בכל אחת מחמשת השכבות
 8. לדאוג לאוכלוסיית חיידקי המעיים
 9. חומציות
 10. כל הדרכים לסילוק רעלים מנטליים (לחץ, מתח, דאגות, כעסים)
 11. תכניות לניקוי רעלים
טואול - בניית אתרים